Kauplemise reeglid

Share on FacebookEmail this to someoneShare on LinkedInShare on Google+Tweet about this on TwitterPrint this page

 

  1. Päästeliidu virtuaalsel turuplatsil kaubeldakse kõigega, mis on seotud tuletõrje või üldisema päästealaga – varustus, memorabiilia, kirjandus, teenused.

 

  1. Kui turuplatsi valvuril tekib kahtlus, kas konkreetne objekt ikka sobib siia, on lõplikuks otsustajaks Päästeliidu nõukogu. Vajaliku, kuid tihti tänamatu suhtlemise töö nõukogu liikmetega jääb valvuri kanda. Näide – ostame kõike, müüme kõike, võtame kõikvõimalikke annetusi vastu ööpäevaringselt – sellised kuulutused kahjuks Päästeliit oma lehel ei avalda.

 

  1. Oma kuulutuse avaldamise soovi palume saata e-kirjaga turuplatsi administraatorile kaido (at) paasteliit.ee

 

  1. Kuulutuses kirjeldage pakutavat-soovitavat eset võimalikult täpselt, sh. hind, kogus ja hinnanguline seisukord. Foto on alati abiks, suurus peaks sobima internetis avaldamiseks (st. alla 70 kb kipub väikseks jääma ja üle 1 MB on ilmselge ülepingutamine). Igal kuulutusel peab olema juures kontaktisik ja telefon.

 

  1. Kui on soovitud tulemus käes, peaksite kas turuplatsi-valvurit või oma piirkonna Päästeliidu nõukogu liiget teavitama – sellevõrra lihtsam on ka platsi ennast korras hoida.

 

  1. Päästeliit ei võta tehingute vahendamise tasu ega vastuta ka kuulutuste sisu ning kolmandate osapoolte vahel sõlmitud tehingutest tulenevate tagajärgede eest.

 

Edukat kauplemist!